Górnik Strachocina - LKS DŁUGIE 4:1 (1:1)

Małek-Florian,Szajna,Ruchlewicz,Maciejewicz-Szychowski,Zubik,Kornaś, Folta(Ziemlański),-Bieleń,Szałankiewicz

Bramka:
Zubik

Mecz w pierwszej połowie był dosyć wyrównany z minimalną przewaga przyjednych jednak ów przewaga nie została udokumentowana strzeleniem bramek. W drugiej połowie Górnik podszedł bardziej skoncentrowany do gry i po błędach bramkarza strzelił jeszcze trzy bramki co dało im zwycięstwo!!!! W grze Długiego widac było pewności takiej  jak mogliśmy obserwowac jeszcze w czasie spotkań chćby z Orłem czy też z Osławą!!!

Lks Tarnawa - LKS DŁUGIE 10:0 !!!!!!!!!! (6:0)

Małek(46.Szpunar)-Florian,Szajna(46.Maciejewicz),Ruchlewicz,Szychowski - Zielmlański(46Kurasz),Zubik,Kornaś,Bieleń-Hnat,Szałankiewicz

Niestety nasi juniorzy odnieśli wysoką porażkę z liderem !!! W tym meczu nic naszej drużynie nie wychodziło. Już w 1 minucie gospodarze prowadzili 1:0. Do 30 min. było już 5:0!!! Oczywiście LKS DŁUGIE miało też swoje dogodne sytuacje do strzelenia bramki np. Hnat w sytuacji sam na sam strzelił w nogi bramkarza, który juz leżał!!!!!!!!! Pierwsza połowa bezapelacyjnie należała do bardziej zmotywowanych zawodników Tarnawy!!
W drugiej połowie LKS DŁUGIE obudziło się ze snu i zaczęło atakować gospodarzy. Jednak tego dnia nie było dane im strzelić choćby jednej bramki!!!  Np. Ruchlewicz mając pustą bramkę przestrzelił a strzał Hnata bramkarz z trudem sparował na rzut rożny!!! W tej części gry gospodarze dołożyli jeszcze cztery trafienia !!!

LKS DŁUGIE w tym spotkaniu nie przypominało drużyny choćby z spotkań z Orłem czy też z Osławą !!! Każda linia grała poniżej oczekiwań. Ale miejmy nadzieję iż W następnym spotkaniu w Strachocinie juniorzy zrechabilituja się za tą porażkę!!!!!!!!!!!!!!!!

LKS DŁUGIE - Osława Zagórz 3:2 (0:1)

Bramki:
Mirosław Florian
Jacek Hnat 2

Gracz meczu LKS : Damian Kuzian

Małek- Florian, Ruchlewicz, Szajna, Szymański(Folta)- Ziemlański,
Pietrzkiewicz, Kuzian, Bieleń( Kornaś) - Szałankiewicz, Hnat (Maciejewicz).

Pierwsza połowa rozpoczeła się od ataków gospodarzy. Hnat mógł w pierwszych minutach strzelić dwie bramki jednak za każdym razem brakowało precyzji!!
W 30 minucie został podtyktowany rzut karny dla gości. Najpierw samo uderzenie obronił Małek jednak w dobitce strzału nie maił szans!!! Tak zakończyła się pierwsza połowa !!
Druga połowa to ataki od pierwszej minuty gospodarzy, owocująca wywalczeniem rzutu karnego na faulu na Bieleniu. Pewnym wykonawcą "jedenastki" był Florian !!! Akcje przenosiły się od jednej bramki pod drugą!! Kiedy wszyscy myśleli, że LKS DŁUGIE przyśpieszy swoja grę padła druga bramka dla gości!! Jednak Osława nie nacieszyła się długo z prowadzenia, ponieważ minutę puźniej Hnat wyrównuje na 2:2!!!
Trwają naprzemienne ataki. W 80 minucie LKS DŁUGIE zadaje decydujące uderzenie przeciwnikowi. Po dobrym dośrodkowaniu Hant po raz drugi w tym meczu strzela bramkę !!!! Jest 3:2 dla gospodarzy!!  Takim wynikiem kończy się spotkanie!!!!!!

W dzisiejszym spotkaniu jeden z zawodników LKS DŁUGIE nabawił sie kontuzji tak poważnej iż potrzebna była pomoc lekarska. Dlatego z Sanoka została wezwana Karetka Pogotowia Ratunkowego!!!

Zarząd, zawodnicy i kibice życzą zawodnikowi LKS DŁUGIE bardzo szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!

Gratulacje za determinację i ambicję w tym spotkaniu dla naszych młodych zawodników!!!