.: Seniorzy:.

LKS DŁUGIE - Orzeł Bażanówka 1:1 (0:1)

Folta(78)- Kowalczyk (10)

LKS:Malik-Jedynak, Małek, Zając, Bajgier-Giebułtowski, Warchoł, Ziemlański, Maciej Pietrzkiewicz- Gładysiewicz, Marcin Pietrzkiewicz(Folta),

Mecz stał na średnim poziomie. W pieerwszej połowie nieznaczną przewagę w grze miał Orzeł, który niejednokrotnie atakował bramkę strzeżoną przez Malika. w 10 minucie na uderzenie za pola karnego zdecydował się Kowalczyk, który strzałem w długi róg nie dał szans golkiperowi gospodarzy!!! Pierwsze 45 min. było dość chaotyczne, głównie rozgrywane w śreodku boiska.
Druga połowa to metamorfoza gospodarzy, którzy starali się za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania. Bardzo dobry mecz w bramce Orła rozegrał Paweł Kalityński, który niejednokrotnie ratwał swój zespół od utraty bramki. Mur gości został przełamany dopiero na 12 min. przed zakończenie spotkania. Po bardzo dobrym dograniu Bajgra, Folta skierował piłkę do pustej bramki!!! Gospodarze zawzięcie chcieli zdobyć 3 pkt. jednak było już za pużno aby coś zmienić!!!!
Spotkanie zakończyło się przyjacielskim remisem!!!

Cosmos Nowotaniec - LKS DŁUGIE 4:4 (2:3)

Bramki dla LKS
Maciej Pietrzkiewicz 2
Damian Kuzian 2

LKS : Malik - Jedynak, Bajgier, Zając, Małek - Koczera, Marcin Pietrzkiewicz, Folta, Maciej Pietrzkiewicz- Kuzian, Gładysiewicz  (Giebułtowski)

Gracz meczu LKS - Maciej Pietrzkiewicz

Mecz bardzo ciekawy dla licznie zebranej publicznosci na stadionie w Nowotańcu, chociażby ze względu na duzą ilośc bramek. W początkowej fazie spotkania w poczynaniach zawodników można było dostrzec dużo nerwowości. Cosmos chciał za wszelką cenę pokazac kibicom, że wysoka porażka w rundzie jesiennej (3-0) to tylko efekt "słabszego dnia". Gospodarze ruszyli z dużym impetem na bramkę strzeżoną przez Malika i wkoncu dopieli swego. Zawodnik Cosmosu bardzo ładnym strzałem z woleja dał swojej drużynie prowadzenie. Wyrównał z około 5m Damian Kuzian po dośrodkowaniu (strzale) Folty. Po raz kolejny miejscowi wyszli na prowadzenie po wątpliwym rzucie karnym. Jeszcze przed przerwą wyrównał Maciej Pietrzkiewicz po idealnym wykonaniu wolnego pośredniego w polu 16 metrów. Kilka minut później ten sam zawodnik zakończył akcje celnym strzałem w długi rób i LKS wyszedł na prowadzenie 2-3. Po przerwie Cosmos musiał gonic wynik i strzelił kolejną bramkę. Kiedy wydawało się, że nie padną już kolejne gole Damian Kuzian wykorzystał świetne podanie od szarżującego w polu karnym Koczery i było 3-4. Zdeterminowani gospodarze kilka minut przed końcowym gwizdkiem zdobyli czwartego gola i mecz zakończył się remisem 4-4.

Obie drużyny często nie zgadzały się z orzeczeniami sędziego głównego, który wprowadzał wiele zamieszania w gre, co kończyło się żółtymi kartkami. Praca arbitrów pozostawiała wiele do życzenia, zarówno w jedną jak i drugą strone jednak mecz stał na dobrym poziomie.
Oby więcej takich spotkan LKS ;]

LKS DŁUGIE - Partyzant Targowiska 3:2 (1:1)

Malik- Jedynak, Zając, Bajgier, Małek- Warchoł( Augustyn), Koczera, Maciej Pietrzkiewicz, Folta(Giebułtowski)- Gładysiewicz, Kuzian

Bramki dla Długiego:
Koczera, Giebułtowski 2!!

Mecz wyrównany. Bez żadnej znaczącej przewagi jednej z drużyn!! W pierwszej połowie gra jest haotyczna odbywająca się w środkowej strefie boiska!!!
Pierwsi do zdobycia bramki stają gospodarze ale strzał Koczery jest minimalnie niecelny! Goście natomiast starają się kontratakować LKS DŁUGIE. Jednak w pierwszych 45 minutach ta sztuka im nie wychodzi!!! W 30 minucie po świetnym podaniu Pietrzkiewicza, Koczera przechodzi dwóch obrońców Partyzanta i strzela w długi róg bramki strzeżonej przez golkipera gości!!! LKS DŁUGIE - Partyzant 1:0!!!!!!!!!! Po zdobytej akcji gospodarze chcą isć za ciosem i dołożyć jeszcze jedną bramkę dodatkowo niesieni dopingiem swoich kibiców oraz naszych przyjaciół z Bażanówki!!! Niestety w ostatniej minucie goście aplikują Długiemu gol do szatni po błędzie obrońcy z bramkarzem zawodnik Partzanta strzela do pustej bramki!!!!
Druga połowa rozpoczyna się od ataków przyjezdnych, którzy wyczuwają możliwość wyjazdu z Długiego z dobrym dla siebie wynikiem!!! Jednak po paru minutach to Długie cieszy się znowu z prowadzenia !!! W sytuacjii sam na sam z bramkarzem gości Giebułtowski nie myli !!! LKS DŁUGIE - Partyzant 2:1!!!! Po tej bramce goście heroicznie dążą do wyrównania. I udaje im sie ta sztuka w 80 minucie po rzucie wolnym wykonywanym z okolic 18 m. zawodnik przyjezdnych zdobywa bramke przez bardzo ładny strzał. Można podkreślić fakt iż Malik w tej sytuacjii nie miał nic do powiedzenia!!! Po takim zimnym prysznicu budzą się znowu zawodnicy LKS DŁUGIE i po raz kolejny atakują bramkę rywala!!! Zwycięstwo zapewnia Giebułtowski strzałem głową w 88 mniucie po dobre wrzutce Pietrzkiewicza!!!!
Po zakończeniu spotkania zawodnicy dziękują kibicom za doping, który im pomógł odnieść zwycięstwo pierwsze od czterech kolejek !!! Podziękowania jednocześnie kibicom ORŁA BAŻANÓWKA który zjawił się w grupie około 35 osób na to spotkanie !!!! Doping trwał przez cały mecz jednak występowały również niecenzuralne pieśni na temat naszych sąsiadów z nowosielec!!!

Szarotka Nowosielce - LKS DŁUGIE   0:0

Malik- Jedynak, Zając, Marcin Pietrzkiewicz, Małek- Warchoł, Koczera, Maciej Pietrzkiewicz, Giebułtowski( Ziemlański) -Folta( Gładysiewicz), Kuzian

Gracz Meczu LKS : nikt nie zasłużył

Pierwsze 10 minut toczyło się pod dyktando gości następnie mecz się wyrównał. Większość akcji LKS DŁUGIE toczyło się lewą stroną boiska gdzie Giebułtowski wręcz ośmieszał zawodników szarotki przechodząc ich jak tyczki niestety wszystko kończyło się na niezawodnym stoperze gospodarzy!! Pierwszą składną akcję przeprowadzili goście jednak Marcin Pietrzkiewicz główkował nad poprzeczką. Można podkreślić fakt dobrego dośrodkowania wykonywanego przez Małka!!!
Pod koniec pierwszej połowy mecz toczył się w środku boiska!!! Szarotka miała również swoje dogodne sytuacje strzeleckie jednak w jednym wypadku Kozieradzki przeniósł piłke nad poprzeczką a drugim uderzył zbyt lekko aby zagrozić bramce strzeżonej przez Malika!!!!
Goście jednak mogli dobić przeciwnika strzelając bramkę do szatni jednak Folta w dogodnej sytuacji z około 3 metrów posłał piłke nad poprzeczką!!!!!!!!!!
Druga połowa zaczeła się od ataków Szarotki jednak obrona przyjezdnych szybko rozbrajała zapał gospodarzy do strzelenia bramki!!! Druga połowa nadal jest pod dyktando Długiego. Szarotka stara się kontrować gości jednak im się to nie udaje!!!!!!!!
Można również podkreślić fakt iż sędziowanie w tym spotkaniu stało na marnym poziomie !!! Sedzia główny wprowadzał wiele nerwowości w poczynaniach zawodników!!! Zwłaszcza gospodarze byli bardziej nalektryzowani !! I gdy sędzia podyktował rzut wolny dla Długiego ci od razu go zaatakowali odpychając go!!!!!!! Za takie zachowanie dwóch zawodników Szarotki powinno opuścić boisko z czerwonymi kartkami!!!

W meczu lepiej zaprezentowała się drużyna gości jednak nie potrafiła tego udokumentować strzeleniem choćby jednej bramki słabszej ewidentnie tego dnia drużynie Szarotki!!!!!!!!!

LKS DŁUGIE - Płomień Zmiennica 0:0

Malik- Jedynak, Małek, Zając, Marcin Pietrzkiewicz -Warchoł, Koczera, Giebułtowski, Kuzian - Maciej Pietrzkiewicz(Kosiba), Gładysiewicz(Folta)

Gracz meczu LKS : nikt nie zasłużył

Znowu szwankuje skuteczność w drużynie!!! LKS DŁUGIE w spotkaniu miało ogromną przewagę nad przeciwnikiem jednak nie potrafiło udokumentować jej strzeleniem choćby jednej bramki!! Pierwsze dziesięć minut to wzajemne badanie swoich umiejętności. Gospodarze szybciej weszli w rytm gry i już w 13 minucie zagrozili bramce Płomienia. Jednak po dośrodkowaniu Małka, Marcin Pietrzkiewicz źle trafił piłkę i przeniósł ją nad poprzeczką. Gospodarze w sumie w tej części gry mieli więcej sytuacji między innymi strzały na bramke Warchoła, Małka czy też Koczery.
Od rozpoczęcia drugiej części gry LKS DŁUGIE ruszyło z animuszem z atakami na bramkę strzerzoną przez golkipera gości. Bradzo grożny w tym momencie były strzały Małka z rzutu wolnego, który uderzył bardzo mocno jednak minimalnie obok słupka, a następnie strzał Kuziana w słupek bramki Płomienia. Po jakiś 20 min. drugiej części gry goście otrząsnęli się z naporu DŁUGIEGO i coraz śmielej atakowali. Byli nawet blisko strzelenia bramki jednak w sytuacji sam na sam z Malikiem zawodnik Płomienia źle przyjął piłkę i szansa na zdobycie bramki prysła. ( Można podkreślić, iż w tej sytuacji główną rolę odegrał arbiter liniowy, który niedopatrzył się ewidentnej pozycjii spalonej!!!!!!!!) Nim bliżej było końca tym napór gospodarzy był większy. Świadczy o tym sam fakt, iż LKS DŁUGIE przez okres 10 minut wykonywał 8 rzutów rożnych !!! W tym czasie piłka trafiała 2 razy w słupki, raz została wybita z lini bramkowej nie wspominając już o dobrych interwencjach bramkarza Płomienia!!! Niestety mecz zakończył się rezultatem 0:0, który napewno niesatysfakcjonuje zawodników LKS DŁUGIE. Wynik nie jest adekwatny do obrazu gry!! Ale od kiedy piłka nożna jest sprawiedliwa!!!!

Zarząd, zawodnicy i kibice LKS DŁUGIE życzą szybkiego powrotu do zdrowia pierwszemu bramkarzowi drużyny!!!!

Jks Jasionów -  LKS DŁUGIE 1:1
Bramka dla LKS

Krzysztof Folta

Gracz meczu LKS: nikt nie zasłużył

Bednarczyk- Jedynak, D. Małek, Zając, Pietrzkiewicz- Warchoł, Koczera, Maciej Pietrzkiewicz( Ziemlański), Folta-Gładysiewicz, Kuzian

Już w 1 minucie LKS mógł prowadzić, ale atakującego Foltę uprzedził bramkarz gospodarzy! W pierwszej połowie zawodnicy z Jasionowa oddali tylko 2 strzały celne w światło bramki, które jednak nie sprawiły problemu Bednarczykowi!!! LKS DŁUGIE w tej części gry ewidentnie dominował na boisku!!! Jednak ta przewaga została udokumentowana tylko jednym tarfieniem po dośrodkowaniu Małka, Folta strzela bramkę głową!!!! Niestety szwankuje skuteczność. 100% sytuacji nie wykorzystają Kuzian i Maciej Pietrzkiewicz!! Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0 dla LKS!!!!!!!!!
Druga jest wyrównana więcej sytuacji bramkowych nadal ma LKS DŁUGIE jednak nie potrafi wykorzystać swoich szans!! Niestety w 75 min. po rzucie wolnym ( wziętym zresztą z kapelusza) gospodarze doprowadzają do wyrównania!!! Mecz kończy się wynikiem 1:1!!!
Można dodać, iż sędziowanie w tym spotkaniu stało na marnym poziomie. Sędzia głowny swoimi decyzjami niepotrzebnie wprowadzał nerwową atmosferę na boisku!!!