WWW WebMark
1947
 1947 - 2007
 Strona główna |Forum |Seniorzy| juniorzy |trampkarze| vlepki|historia |zarząd| kontakt

.: Sezon 2006/2007:.
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Tabele
Sparingi
Skład seniorów
Skład juniorów
Skład trampkarzy

.: menu:.
Kibice
Przyśpiewki
Vlepki
Szalik
Flagi
Linki klubów

.: Trampkarze:.
Górnik Strachocina - LKS DŁUGIE 1:0 (0:0)

Radożycki- Biega, Komański, Gurnatowski, Adamski-Niemczyk,M. Bieleń, Kornasiewicz, P. Bieleń- Gładysiewicz, Twardy

Mecz pod dyktando zawodników Górnika. To jest najmniejszy wymiar kary w tym spotkaniu!!!! Gospodarze nie strzelili min. rzutu karnego ( w słupek) oraz w sytuacjach sam na sam pudłowali oddając strzały albo w bramkarza albo obok bramki!!!

Lks Tarnawa - LKS DŁUGIE 4:2 (1:2)

Radożycki - Adamski, Komański, Burnatowski, Biega - Niemczyk, Bieleń, Pelczarski, Rysz- Twardy, Gładysiewicz

Mecz po raz kolejny pechowo się poukładał. Już w 1 minucie Rysz mógł strzelic bramke jednak za słabo uderzył i bramkarz nie miał problemów z obroną!!!!!!!!!!!! Piewszy gol w tym spotkaniu padł dla gospodarzy po rzucie karnym. W polu karnym Radożycki sfaulował jednego z zawodników Tarnawy i sędzia pokazał na wapno!!!
Parę minut pużniej padło wyrównanie po rzucie wolnym w okolicy środka boiska Adamski (rambo)  zdobywa bramke przez bezpośredni strzał --- bramkarz sam sobie "wepchnął" piłke do siatki.W 40 minucie LKS DŁUGIE przeprowadziło składną kontrę którą Gładysiewicz zakończył zdobyciem 2 bramki!!!  LKS DŁUGIE w pierszej połowie miało jeszcze więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramki np. Twardy przestrzelił z 5 metrów !!!
Druga połowa rozpoczeła sie od niesłusznie podyktowanego karnego dla gospodarzy!! tak padło wyrównanie!! Taki obrót gry podbudował Tarnawe a zdołował DŁUGIE!!!

Młodzi trampkarze nie byli gorsi od swoich przeciwników!! Mało tego można śmiało mówić iż byli lepsi !!! Jednak piłka toczy się swoimi prawami !!! Wygrywa ten co strzela więcej bramek i wykorzystuje sytuacje strzeleckie!!!!!!!!

LKS DŁUGIE - Osława Zagórz 11:1 (5:0)

Bramki dla LKS DŁUGIE:

Dariusz Gładysiewicz 3
Szymon Kornasiewicz 4
Arkadiusz Niemczyk 2
Twardy
Dufrat

Radożycki - Podolczak, Biega,D. Komański, Adamski, Burnatowski- Kucharski,Kornasiewicz, P. Bieleń(Dufrat), M. Bieleń- Gładysiewicz, Twardy(T.Komański)

Gracz meczu LKS: cała drużyna

Mecz pod dyktando LKS DŁUGIE. Nic dodać nic ująć. Pogrom zawodników Osławy!!!!

.: Spotkania:.
Ostatni mecz